Eötvös utca 7
Telefon: 36303778254
E-mail küldése

2020. február 10., 13:56Kiütéssel és jó támadójátékkal nyertünk Körmenden!

A Büki TK NBII-es női kézilabda csapata 37 : 25 arányban győzni tudott első Vas megyei rangadóján a Körmendi DMTE otthonában.
Három gyors góllal kezdtük a mérkőzést, ami megadta az alaphangot a folytatásra, hiszen támadásban gyorsan és eredményesen kézilabdáztunk. Egyszer az első félidő 22. percében mér egy gólra visszazárkózott a hazai csapat, ám a szünetre már hétgólos előnnyel vonulhattunk (14:21). A második félidőben még tartotta magát a Körmend, ám onnantól egy 7:0-ás rohanással kiderül, ami nagyjából addig is biztos volt, hogy megnyerjük a tavaszi szezon első mérkőzését. Védekezésben nem voltunk annyira feszesek, ám kitünő támadásaink és a játékok végig ültek a mérkőzésen, így egy végig kontrol alatt tartott találkozón kiütéssel sikerült begyűjteni a két bajnoki pontot.

NBII Felnőtt, Észak-Nyugat, 12.forduló
Körmendi DMTE - Büki TK 25 : 37 (14:21)

Büki TK: Büki Angyalka - Szuhogyi Laura 7, Szabó Dóra 9, Baranyai Enikő 3, Szabó Réka 1, Schuszter Nikolett, Cseledi Maja 3. Cserék: Szalai Nikoletta, Megyeri Hajnalka 9, Szabó Noémi 1, Gősi Luca 3, Marton Dóra 1, Kelemen Annabella, Tóth Bettina, Mersich Szonja. Vezetőedző: Bölöni Roland

Bölöni Roland: - Gratulálok a csapatomnak, remélem ez a győzelem jó alapot ad a tavaszi hadjárathoz!